KORZYSTAJ ZA DARMO

Co to jest Hotailors?

Hotailors to nowoczesny system rezerwacyjny dla biur podróży i touroperatorów, którzy nie chcą pozostać w tyle wraz z rozwojem technologii. Dzięki dostępowi do niemal miliona obiektów hotelowych w 198 państwach, prostym w użyciu i intuicyjnym panelu z wbudowaną porównywarką cen, interaktywną Mapą Google, a także zarządzaniem marżą pomożemy Tobie obsłużyć więcej rezerwacji w krótszym czasie.

Hotailors działa w modelu SaaS (Software as a Service), korzystając z najlepszych serwerów IBM i wsparcia technologicznego lidera w branży — firmy Amadeus. Dzięki temu, Hotailors jest najbardziej wartościowym narzędziem do rezerwacji obiektów hotelowych dla profesjonalistów, co potwierdzają zadowoleni klienci.

Sprawdź nasze demo i skontaktuj się z nami już dziś!

What is Hotailors

"Jako jedne z czołowych biur podróży w Słowenii, musimy stale znajdować się o krok przed naszą konkurencją i obsługiwać naszych klientów w sposób absolutnie wyjątkowy. Hotailors, ze swoim prostym w użyciu, a jednocześnie bogatym w funkcje systemem realnie pomaga naszym specjalistom ds. podróży być bardziej efektywnym w codziennej pracy."

Marjan Beltram

Właściciel STA potovanja

"Hotailors upraszcza pracę tradycyjnego biura podróży. Mobilność, szybkość i wysoka jakość ofert hotelowych
Amadeus wspiera innowacyjne projekty rozwiązujące realne potrzeby rynku turystycznego, dlatego rozpoczynamy współpracę z Hotailors."Paweł Rek

Dyrektor Generalny firmy Amadeus w Polsce i Dyrektor Regionalny w Europie Środkowej

"Kocham ideę Hotailors – wspaniały zespół, który z pasją tworzy doskonały system!"Andrej Krume

Dyrektor KOMPAS Scandinavia ApS

Korzyści

Bogata baza niemal miliona obiektów hotelowych na całym świecie

System SaaS osadzony w chmurze IBM

Brak opłat rezerwacyjnych i za korzystanie systemu

Zwiększ efektywność pracy 10-krotnie!

Dołącz do nas!

Proszę wypełnić poniższe pola, by otrzymać dostęp do systemu rezerwacyjnego Hotailors. Nasi eksperci skontaktują się z Państwem, by pomóc w utworzeniu konta i korzystaniu z systemu.