Expo Dubai

Największe wydarzenie kongresowo-biznesowe tego roku już za pasem! Oferujemy Państwu nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji podróży służbowych i jakość usług, którą doceniły Google i Vodafone.

Za pomocą naszego narzędzia łatwo i bezpiecznie zorganizują Państwo swój wyjazd na Dubaj Expo 2020!

Od rezerwacji najbardziej dogodnego lotu, przez odpowiednią lokalizację i standard hotelu, aż po wynajęcie samochodu - wszystko w jednym miejscu, a na każdym etapie są Państwo pod opieką naszego zespołu dostępnego 24h/7.

Całość procesu odbywa się online, na jednej stronie, bez ukrytych kosztów, z jedną, zbiorczą płatnością na końcu.

W naszej ofercie znajduje się ponad 900 linii lotniczych oraz 2 miliony hoteli na całym świecie.

Zorganizuj podróż z Hotailors

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy na każdym etapie organizacji podróży.
Zadzwoń 0048 663809000 lub zostaw do siebie kontakt, odezwiemy się w ciągu 24h.

Mówią o nas

Zaufali nam

Mówią o nas

Zaufali nam

Artykuły

Ceny lotów do Dubaju na Expo wciąż bardzo atrakcyjne PLL LOT zwiększył konkurencje.

Jeżeli myślimy o podróżny na Expo to teraz może być najlepszy moment na zakup biletów lotniczych. Właśnie swoją nową trasę do Dubaju ogłosił PLL LOT.

LOT poleci do Dubaju trzy razy w tygodniu

LOT planuje rozpocząć operacje do Dubaju już 19 września i kontynuować je do marca 2022 roku. Co ważne przy planowaniu podróży to fakt iż polski przewoźnik będzie latał trzy razy w tygodniu tj. wtorek, czwartek i niedziele.

Korzystne są też godziny operacji zaproponowane przez narodowego przewoźnika. Przylatujemy bowiem do Dubaju późnym popołudniem i tak też odlatujemy. Pozwala to zaplanować biznesową aktywność po przylocie. A dodatkowo daje możliwość pełnego wykorzystania ostatniego dnia podróży służbowej.

W odróżnieniu od konkurencji LOT zakłada latanie wąskokadłubowym samolotem. Przedstawiciele przewoźnika podkreślają jednak, iż w przypadku dużego popytu do Dubaju poleci Dreamliner. Obiecano też specjalną konfiguracje w klasie biznes, która cenowo może być bardzo interesującą propozycją.

Efekt LOTu ceny lotów do Dubaju już spadają

W promocyjnych ofertach, LOT oferował bilety do Dubaju już od 1499 zł. Obecnie standardowa oferta to ceny w okolicach 2200-2300 zł. To i tak dużo niżej niż średnia cena dla destynacji Dubaj na przestrzeni ostatnich miesięcy.

Wejście polskiego przewoźnika wywołało też reakcje konkurencji. Radykalnie ceny obniżył Qatar Airways oferując okolice 1700 zł, z bardzo dogodnymi przesiadkami. Podobny przedział cenowy zaoferował Turkish.

Zareagowało też Emirates, gdzie standardowe ceny obniżono do lotowskiego poziomu 2200-2300 zł, co jak za rejs bezpośredni z tą nagradzaną wielokrotnie linią jest naprawdę bardzo dobrą ceną

Ale to nie koniec. Obserwując ceny w okolicach Forum Polsko Arabskiego w Dubaju możemy znaleźć oferty lotów do Dubaju nawet poniżej 1500zł. Taką cenę oferuje np. grupa Lufthansa. W reakcji na tą ofertę Qatar Airways także obniżył swoją cenę, schodząc poniżej granicy 1500zł.

Warto analizować oferty linii lotniczych w elastycznym zestawie dat. Wiele z nich nie lata bowiem do Dubaju codziennie, zmiana dnia wylotu/powrotu o jeden/dwa dni może nam dać nawet 1000 zł oszczędności na bilecie. A jeżeli nasza delegacja do Dubaju liczy kilka osób to jest to już niezła oszczędność.

Kup bilety do Dubaju na hotailors.com

Warto oddać obsługą swoich podróży służbowych do Dubaju w ręce agenta który zna wszystkie powyższe niuanse. A dodatkowo wyceni nasze rezerwacje w sposób transparentny, dokładnie przedstawi koszty delegacji w oddzielnym raporcie. W razie kłopotów możemy też liczyć na 24 godzinną gotową zawsze pomóc obsługę.

Zapraszamy do skorzystania z usług Hotailors.com podczas twoich podróży służbowych do Dubaju i nie tylko.

Expo w Dubaju zbliża się dużymi krokami już czas pomyśleć o rezerwacji biletów lotniczych, noclegów w hotelu a także innych usług. Jak zrobić to sprytnie a przy okazji oszczędzić. Oto garść podpowiedzi które sprawią iż twój budżet na podróż służbową do Dubaju na Expo nie ucierpi.

Bilety lotnicze na Expo do Dubaju – zwróć uwagę na dni i godziny operacji

W przypadku biletów lotniczych do Dubaju musimy być bardzo uważni. Przede wszystkim dlatego iż część przewoźników nie lata tam codziennie. Jeżeli przyłożymy się do analizy albo zlecimy ja agentowi, możemy oszczędzić nawet tysiąc złotych na bilecie. Dobry przykładem są oferty Qatar Airways i grupy Lufthansa gdzie bilety do Dubaju kosztują nawet poniżej 1500 zł.

Do zwiększonej konkurencji przyczynił się też LOT( tu linkujemy art o biletach), i tu także warto zwrócić uwagę iż lata on do Dubaju tylko we wtorki, czwartki i niedziele.

Nie mniej ważna rzeczą w kontekście komfortu i ceny naszej podróży służbowej do Dubaju są czasy lądowania i startu z tego miasta. Duża część przewoźników przylatuje/wylatuje późną nocą albo wcześnie rano. To może się wiązać z dodatkowymi kosztami, nawet dwóch noclegów. Przy większej delegacji robi się konkretna kwota.

Tu również niezłą ofertę ma LOT, który ląduje po 15 i startuje po 17 z Dubaju. Zwróćmy uwagę iż operujący na tej trasie Emirates lata "w kratkę", różne dni są oferowane z różnymi godzinami lotów. Nie jest to bez znaczenia.

A może charterem do Dubaju o tej opcji wie niewielu

W okresie zimowym(od końca października) wielu polskich operatorów charterowych lata do ZEA. Tylko nieliczni wiedzą iż także na te rejsy można kupić, same bilety. Często w dość rozsądnych i konkurencyjnych cenach. Można też spróbować połączyć podróż linią regularną w jedną stronę i charterem w drugą. Chartery tradycyjnie latają w soboty, jest to dobry dzień na powrót z podróży służbowej na Expo do Dubaju.

Charterowe samoloty latają zresztą nie tylko do samego Dubaju, można pokusić się o przedłużenie służbowej podróży i pozostanie na kilka dni, w luksusowych hotelach Ras Al Khaimah.

Jest was 10 to zamówmy bilet grupowy do Dubaju ma on wiele zalet

Jeżeli nasza firma organizuje wyjazd na Expo do Dubaju w ramach delegacji liczącej kilka osób to może warto zorientować się czy podobnych planów nie ma zaprzyjaźniony podmiot. Jeżeli zbierzemy 10 pasażerów, możemy wystąpić o spersonalizowaną wycenę grupową.

Ma ona kilka zalet, przede wszystkim nie musimy podawać od razu nazwisk lecących osób, często możemy tez zmniejszyć bez kosztowo liczebność grupy jak i przytrzyma otrzymana cenę na dłuższy czas płacąc jedynie symboliczną opłatę rezerwacyjną. Także płatności za bilety są rozłożone na transze.

Mimo iż cena grupowa może być na poziomie biletu indywidualnego to powyższe zalety powodują, iż naprawdę warto rozważyć tą opcje planując wyjazd służbowy na Expo do Dubaju.

Hotele – nie tylko booking, 3* są często równie dobre

Rezerwując hotele na nasz pobyt podczas Expo w Dubaju warto też wykazać się rozsądkiem. Większość firm w sposób bezrefleksyjny sięga po ofertę booking.com, który stał się niejako synonimem miejsca gdzie szuka się hoteli.

Można jednak się zdziwić, korzystając z narzędzia które agreguje wielu dostawców podobnych do bookinga możemy znaleźć oferty tańsze. Często nawet do kilkunastu procent. I znowu jeżeli nasza delegacja liczy kilka osób to łatwo policzyć jaką oszczędność możemy wygenerować.

Kolejna wskazówka tyczy się hoteli 3*, w Emiratach znajdziemy kilka sieci, które swoim standardem nie odbiegają od hoteli 4* a ich cena jest znacznie przystępniejsza. Dobry agent /platforma poleci naszej firmie właśnie taki hotel. To kolejne istotne oszczędności.

Ubezpieczenie - bez tego ani rusz

Wreszcie ostatni element, uszyte na miarę ubezpieczanie od kosztów anulacji /Covid. Na rynek wchodzą właśnie kolejne innowacyjne produkty ubezpieczeniowe. Agencje /portale rezerwacyjne mają najlepsze rozeznanie co do tego jaki produkt jest dla nas optymalny.

Często dopłacając niewielki suplement możemy zagwarantować sobie pełny zwrot kosztów w przypadku konieczności anulacji podróży. Warto o tym pomyśleć. Tym bardziej iż korzystając z wymienionych w artykule podpowiedzi obniżymy istotnie koszty naszego wyjazdu służbowego na Expo do Dubaju. Koszt ubezpieczenia dostaniemy "niejako gratis".

Obsłużenia waszej podróży do Dubaju z przyjemnością podejmie się zespół /platforma Hotailors.com, obok powyższych podpowiedzi da wam też inne istotne zalety. Pełną kontrole na kosztami i ich dokładne raportowanie, zadba o covidowe bezpieczeństwo jak i zapewni serwis 24 godz na dobę, zawsze kiedy twoja firma będzie tego potrzebować.

Zapraszamy do wyceny podróży służbowej na Expo do Dubaju ale także do codziennej regularnej współpracy w ramach obsługi podróży służbowych.

PAIH zaprasza na Polsko-Arabskie Forum Gospodarcze - bilety do Dubaju wciąż w dobrych cenach.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskie podmioty gospodarcze do uczestnictwa w Forum Polsko-Arabskim. Ma to być kulminacyjny moment gospodarczego uczestnictwa Polski w Expo w Dubaju.

Procedura zgłoszenia uczestnictwa jest prosta

Obecnie organizatorzy zachęcają firmy do wyrażenia wstępnego zainteresowania uczestnictwem w tym wydarzeniu. Można to zrobić wypełniając formularz. Zebrane dane mają pomóc w lepszym dostosowaniu programu do potrzeb uczestników. Organizatorzy proszą też o wyrażenie zgody na komunikację marketingową, tak by na bieżąco informować zainteresowanych o nowościach związanych z Forum.

Kolejnym etapem, przewidzianym na październik będzie właściwa rejestracja. Ostateczne potwierdzenie uczestnictwa spodziewane jest na dwa tygodnie przed samą imprezą.

Wydarzenie jest bezpłatne, po stronie uczestnika jest rezerwacja lotów i hotelu

Organizatorzy podkreślają iż samo wydarzenie jest bezpłatne. Będzie też jednodniowe, odbędzie się 6 grudnia w Dubaju. Planując wyjazd warto jednak pamiętać, iż w następnym dniu szykowane są przez stronę polską dodatkowe gospodarcze wydarzenia nie związane już stricte z samym forum.

To istotna informacja w kontekście przelotów do Dubaju. Wydatki na bilety lotnicze i hotele są bowiem po stronie uczestników. Warto jednak podkreślić iż dzięki nowym rejsom PLL LOT konkurencja na kierunku do Dubaju znacznie się zwiększyła. Ceny lotów wciąż utrzymują się na racjonalnym poziomie. To może być dobry czas by kupić bilety.

Jeżeli jesteśmy zdecydowani na udział w Forum Polsko Arabskim w Dubaju, warto zarezerwować lot i hotele już teraz. Zapraszamy do skorzystania z usług Hotailors dzięki któremu uzyskamy optymalne ceny na loty do Dubaju, hotele jak i inne atuty w postaci zwiększonego bezpieczeństwa Covid, dokładnego raportu kosztowego i 24 godzinnej opieki serwis center.